Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Esencialet e Udhëtimit
Lereni mënjanë rrëmujën e aeroportit dhe mendoni për pushimet në shtëpi dhe arratisjet e verës! Linja jonë e domosdoshme e udhëtimit dhe mini-t e udhëtimit janë mjaft të vogla për t’u marrë në çdo aventurë të madhe. Gjeni gjithçka që ju nevojitet nga hidratuesit me madhësi udhëtimi, mistet freskuese të fytyrës, kujdesi për lëkurën me SPF (ne e duam Skin Defense Multi-Protection Light Essence SPF 50 PA +++), gjalpëra trupi ushqyes te gjërat e domosdoshme për kujdesin e duarve. Këto madhësi të dobishme të udhëtimit janë të gjitha që ju nevojiten për një verë të përsosur!
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
50%
3.50€
7.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
BALSAM DUARSH
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
12 ORË HIDRATIM
8.80€
11.00€
Shto në shportë
50%
Balancues dhe matifikues
9.50€
19.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKUR TË THATË
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
BALSAM MBROJTËS PËR BUZËT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
Total: 43
Faqe:
Të rekomanduara
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
30%
Aromë frutash
2.80€
4.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
Aromë frutash
2.80€
3.50€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
Aromë agrumesh
2.80€
3.50€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë sensitive
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
Për duart dhe thonjtë
5.60€ - 15.00€
7.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
4.80€
6.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave