Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Të reja
Çfarë ka të re në bukurinë? Na vjen shumë mirë që pyetët. Këtu nuk do të gjeni asgjë përveç produkteve tona më të reja të bukurisë dhe produkteve më të reja që presin të zbulohen. Zbuloni Make Up të ri. Krijuar për të gjith, fuqizuar nga përbërës që e duan lëkurën. Eksploroni koleksionin tonë të ri të aromave, Full Flowers, të krijuar me ekstrakte të çmuara të luleve natyrore. Vazhdoni, hidhni një sy përreth dhe vazhdoni të kontrolloni për ardhjet tona të reja.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Vegan
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
VETËM MBUSHJA - KUTIA NUK PËRFSHIHET
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
10.40€
13.00€
Shto në shportë
20%
MASKARË E LEHTË E PËRDITSHME
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E LODHUR
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
ZVOGËLONI PARAQITJEN E NJOLLAVE | E ÇERTIFIKUAR NGA SHOQËRIA VEGANE | E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT | PASTRON LËKURËN
9.60€ - 16.00€
12.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
NGJYRË MULTI-FUNKSIONALE
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
8.00€
10.00€
Shto në shportë
Total: 51
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Vegan
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
MBRONË LËKURËN NGA PAPASTËRTIT
24.00€ - 40.00€
30.00€ - 40.00€
Shto në shportë
20%
NDIHMON NË MIRËMBAJTJEN E BARRIERËS NATYRALE TË LËKURËS
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
NDIHMON NË MBRONJEN NGA NDOTJA
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË MË TË BUTË
25.60€
32.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
PASTRIM NGA NDOTJES
16.80€
21.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PËR NJË LËKURË MË TË BUTË
5.60€
7.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave