Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Më të shiturat
Më të shiturit si Hemp Hand Protector dhe Shampoja kundër Zbokthit me Xhenxhefil kanë fluturuar nga raftet tona dhe në shtëpitë tuaja më shpejt sesa mund të thoni ... bestseller. Nga produktet për duart, lëkurën, buzët dhe flokët tuaj, produktet tona më të njohura do ti keni këtu. Nëse buzët mat janë gjëja juaj e preferuar, provoni Buzëkuqët tanë Mat. Ata janë pasuruar me dyllë bletësh dhe vaj të arrave të Brazilit të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë për një ndjesi të lehtë dhe përfundim që zgjat. Disa nga produktet tona më të mira janë bestseller për një arsye - mos e merrni vetëm fjalën tone për bazë! Shikoni gjithashtu vlerësimet dhe përshtypjet e klientëve tanë.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
4.80€ - 14.00€
6.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
24 orë hidratim i thellë
5.60€ - 15.00€
7.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
Purifikon lëkurën e yndyrshme
5.60€ - 20.00€
7.00€ - 20.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME, ME NJOLLA | MATIFIKUES | VEGANE
4.80€ - 14.00€
6.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
Për floke me zbokth
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
ZVOGËLONI PARAQITJEN E NJOLLAVE | E ÇERTIFIKUAR NGA SHOQËRIA VEGANE | E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT | PASTRON LËKURËN
9.60€ - 16.00€
12.00€ - 16.00€
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të yndyrshme
9.00€ - 16.00€
12.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
MBRONË LËKURËN NGA PAPASTËRTIT
24.00€ - 40.00€
30.00€ - 40.00€
Shto në shportë
Total: 14
Faqe:
Të rekomanduara
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË LODHUR
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
24 orë hidratim i thellë
5.60€ - 15.00€
7.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
Purifikon lëkurën e yndyrshme
5.60€ - 20.00€
7.00€ - 20.00€
Shto në shportë
20%
Për floke me zbokth
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të yndyrshme
9.00€ - 16.00€
12.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
MBRONË LËKURËN NGA PAPASTËRTIT
24.00€ - 40.00€
30.00€ - 40.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
14.40€
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave