Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Të reja dhe në trend
Personalisht, nuk ka asnjë që i besojmë më shumë sesa komunitetit tonë të adhuruesve dhe dashamirëve të The Body Shop që t'ju rekomandojë produktet e tyre më të dashura dhe më të pëlqyera. Dëshironi të dini se çfarë është e preferuar? Zbuloni trajtimet kryesore dhe të domosdoshme të këtij sezoni, nga tendencat e makeup-it të sezonit të ri te mania më e fundit e kujdesit për lëkurën. Ne zgjedhim përbërës të denjë për gumëzhitje dhe hedhim në treg risi të kujdesit për lëkurën, kujdesit të flokëve dhe trupit për t'u siguruar që do t'ju sjellim më të mirën në biznes. Me koleksionin tonë të produkteve të reja dhe në trend të bukurisë, do të keni gjithçka që ju nevojitet për të azhurnuar raftin tuaj. Pra, shkumohuni, pastrohuni dhe eksfoliohuni. Jeni në rrugën e duhur.
Filtro
Kategoria
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Vegan
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
VETËM MBUSHJA - KUTIA NUK PËRFSHIHET
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
NGJYRË MULTI-FUNKSIONALE
9.60€
12.00€
Shto në shportë
50%
HIDRATIM 48 ORË
7.00€
14.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
12 ORË HIDRATIM
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
MBULUES I LEHTË NATYRAL
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
AROME FRUTASH
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
For sensitive skin
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të dehidruar
18.40€
23.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
6.40€
8.00€
Shto në shportë
Total: 25
Faqe:
Të rekomanduara
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
For sensitive skin
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë mikse
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
7.60€
9.50€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë sensitive
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
Për duart dhe thonjtë
5.60€ - 15.00€
7.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
Aromë agrumesh
2.00€
2.50€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave