Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
White Musk®
Krijoni kujtime të reja ose rikujtojini me linjën tone të famshme të aromave White Musk®. E famshme që nga fillimi i saj në 1981, ajo u bë aroma përfaqësuese e një brezi. Gjithçka që doni mbetet e njëjtë, por tani ka një pamje të re, paketim të qëndrueshëm, aroma komplimentues për tu kombinuar dhe pjesa më e mirë - është vegan. White Musk® është një përzierje e freskët e aldehideve të pastra, jaseminës, zambakut të luginës dhe myshkut sensual - aroma e saj e pastër dhe me lule zgjon sensualitetin dhe besimin. -Është afatgjatë me një prekje të lehtë. Ose, nëse doni të luani me këto nota, elementët tone të tjerë të aromës White Musk® janë bërë për t'u shtresuar me aromën origjinale White Musk®, kështu që ju mund të përshtatni aromën tuaj të preferuar dhe ta kombinoni atë në një mënyrë krejt të re.
Filtro
Scent
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
AROMË E FRESKËT FLORALE
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
AROMË E LULEVE
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
E RE!
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Aromë Ikonike
7.20€ - 12.00€
9.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
AROMË LULESH
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€ - 16.00€
15.00€ - 20.00€
Shto në shportë
20%
EAU DE PARFUM
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
AROME FLORALE
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
Total: 17
Faqe:
Të rekomanduara
20%
AROMË E FRESKËT FLORALE
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
E RE!
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Aromë Ikonike
7.20€ - 12.00€
9.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€ - 16.00€
15.00€ - 20.00€
Shto në shportë
20%
AROME FLORALE
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave