Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Vitamin E
Me një popullaritet që ka vazhduar që kur kremi ynë hidratues ikonik me Vitaminë E u zbulua për herë të parë në vitet 1970, deri më sot linja jonë premton të ndihmojë të gjitha llojet e lëkurës të ndjehen sikur hidratimi është këtu për të qëndruar. Zbuloni vitaminën E për lëkurën dhe jepini një dorë ndihme me të preferuarat tona si Larësi Kremoz dhe Toneri Hidratues - shtojini në rutinën tuaj të kujdesit për fytyrën për të marrë efektet e vitaminës E.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
25%
21.00€
28.00€
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e lëkurës
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË
28.80€
36.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të dehidratuar
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
23.20€
29.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
4.80€
6.00€
Shto në shportë
Total: 6
Të rekomanduara
25%
21.00€
28.00€
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e lëkurës
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË
28.80€
36.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të dehidratuar
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
23.20€
29.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
4.80€
6.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave