Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Kujdesi për Lëkurën me Tea Tree
Llojet e lëkurës të yndyrshme dhe me tendencë akneike, dëgjoni. Linja jonë e kujdesit për lëkurën me Tea Tree është këtu për fytyrën tuaj. Pasuruar me vajin tea tree të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga gjethet që distilohen me avull në Kenia, secili prej produkteve të lëkurës sonë të vajit me tea tree do të ndihmojë fytyrën tuaj me puçrra dhe do të sjellë shkëlqimin. Pavarësisht nëse po filloni mëngjesin tuaj me larësin e fytyrës Skin Clearing Facial Wash, po shënjestroni aknet me Vajin tonë Tea Tree ose duke u hidratuar me hidratuesin tonë Tea Tree In-Control Hydrator, nuk mund të ketë asnjë gabim, ju do të ndihmoni në pastrimin e gjërave. Gjeni kombinimin tuaj ideal të produkteve tona të kujdesit të lëkurës me Tea Tree për lëkurën tuaj me pamje më të pastër dhe lini njollat dhe puçrrat pas!
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME, LËKURË ME NJOLLA | PASTRIM INTENSIV | VEGANE
4.80€ - 14.00€
6.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME, ME NJOLLA | MATIFIKUES | VEGANE
4.80€ - 14.00€
6.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
VETËM MBUSHJA - KUTIA NUK PËRFSHIHET
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
ZVOGËLONI PARAQITJEN E NJOLLAVE | E ÇERTIFIKUAR NGA SHOQËRIA VEGANE | E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT | PASTRON LËKURËN
9.60€ - 16.00€
12.00€ - 16.00€
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të yndyrshme
9.00€ - 16.00€
12.00€ - 16.00€
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të yndyrshme
4.50€ - 14.00€
6.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
ZVOGËLON DUKSHËM NJOLLAT BRENDA NATËS | PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË YNDRYSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E YNDYRËSHME
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
KUJDESI PËR LËKURË
12.80€
16.00€
Shto në shportë
Total: 27
Faqe:
Të rekomanduara
20%
PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME NJOLLA | PURIFIKUES | VEGAN
11.20€
14.00€
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të yndyrshme
9.00€ - 16.00€
12.00€ - 16.00€
Shto në shportë
25%
Për lëkurë të yndyrshme
4.50€ - 14.00€
6.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë akneike
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Për akne & imperfeksione
9.60€
12.00€
Shto në shportë
25%
PËR LËKUR TË YNDYRSHME
6.75€
9.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Për akne dhe imperfeksione
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të yndyrshme
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
NDIHMON NË PASTRIMIN E BAKTERIEVE
7.20€ - 12.00€
9.00€ - 12.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave