Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Maca Root për Meshkuj
Gama jonë e higjienës dhe kujdesit të lëkurës për meshkuj me Maca Root është për të gjithë ata që janë në telashe, me probleme mjekre ose që kanë nevojë për zbutje. Kremi ynë për rroje Maca Root & Aloe Softening Shaving Cream for Men do të ndihmojë lëkurën të ndihet e mbrojtur ndërsa afrohet dhe bëhet personale me një brisk. Përfundoni punën mirë dhe si duhet me Maca Root & Aloe Cooling Post-Shave Water-Gel for Men. Është pasuruar me rrënjën peruane maca dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika. Dhe pikë bonus - ndihmon për të zvogëluar shfaqjen e irritimit të zakonshëm pas rrojës. Për më shumë këshilla, lexoni këshillat tona për higjienën e meshkujve.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Lëkura ndjehet e hidratuar dhe e lëmuar
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË THATË
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim natyral
8.00€
10.00€
Shto në shportë
Total: 4
Të rekomanduara
20%
Lëkura ndjehet e hidratuar dhe e lëmuar
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË THATË
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim natyral
8.00€
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave