Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Kistna
Për djemtë, linja jonë Kistna ka të mbuluara me kujdesin për flokët, aromën dhe nevojat tuaja për kujdesin e trupit. Me një ekuilibër freskues të agrumeve dhe erëzave, linja jonë Kistna është një fituese e vërtetë. Po kërkoni diçka për ta marrë në çantën e palestrës? Provoni Larësin e Flokëve dhe Trupit Kistna, kjo do ta bëjë djersën të vlefshme, duke e lënë lëkurën tuaj të pastruar dhe skalpin tuaj të freskët. Doni më shumë lidhur me Kistna? Një sprucim Eau de Toilette tonë Kistna duhet ta bëjë këtë. Eau de Toilette ynë ka nota të freskëta grejpfruti, limoni, druri kedri dhe vaniljeje. Një linjë për të gjitha meshkujt modernë.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
30%
AROMë E AGRUMEVE
17.50€
25.00€
Shto në shportë
AROMË E FRESKËT
9.00€
Shto në shportë
Total: 2
Të rekomanduara
30%
AROMë E AGRUMEVE
17.50€
25.00€
Shto në shportë
AROMË E FRESKËT
9.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave