Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Hemp
Dëshironi të hidratoni lëkurën e thatë? Ne gjithashtu. Kjo është arsyeja pse ne krijuam një linjë me produkte me kërp për hidratim të thellë. Pasuruar me vajin e farës së kërpit, formulat e produkteve tona për lëkurën me kërp janë vërtet efektive kur bëhet fjalë për të luftuar lëkurën e thatë. Për fillestarët, Hemp Hand Protector . Është kremi ynë më i shitur i duarve, i formuluar për të hidratuar lëkurën ultra të etur për të mbajtur duart tuaja të shëndetshme. Keni nevojë për një shpëtimtar të kujdesit për lëkurën? Hemp Heavy-Duty Face Protector është një hero hidratimi i lëkurës së të gjitha fytyrave të ndritshme dhe të bukura. Çfarë ka për të mos dashur? Zbuloni se çfarë mund të bëjë kërpi për lëkurën tuaj me udhëzuesin tonë të përfitimeve të kërpit për më shumë informacion. Blini linjën tonë të kujdesit mepër trupin e kërp dhe përshëndtni hidratimin!
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
24 orë hidratim i thellë
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
24 orë hidratim i thellë
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
LËKURA E THATË
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
NDIHMON NË RIPARIMIN E LËKURËS
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
24 orë hidratim i thellë
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
2 NË 1 - MBRON DHE HIDRATON
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
30.40€
38.00€
Shto në shportë
20%
15.20€
19.00€
Shto në shportë
Total: 18
Faqe:
Të rekomanduara
20%
24 orë hidratim i thellë
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
24 orë hidratim i thellë
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
30.40€
38.00€
Shto në shportë
20%
VAJ USHQYES PER TRUPIN
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
15.20€
19.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave