Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Ginger
Kur gjërat thahen, linja jonë për flokët Ginger është e duhura. Shikoni produktin tonë ikonik më të shitur, Shampo kundër Zbokthit me Xhenxhefil. Pse kaq e famshme? Është i përzier me vaj esencial xhenxhefili dhe i mbushur me lëvore thupre, ekstrakte shelgu të bardhë dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Më pas, Balsami ynë për Kujdesin e Skalpit me Xhenxhefil. Produkti ynë vërtet I butë do të kalojë nëpër flokët tuaja në pak kohë. Ky kombinim i kujdesit të flokëve me xhenxhefil është formuluar për të mbajtur flokët tuaj të duken më të shëndetshëm, dhe skalpin tuaj të freskët dhe të qetë. Për të mos përmendur aromën e tij pikante ekzotike. Për rrënjë të çrregullta, ka shumë për të ofruar.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
Për floke me zbokth
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
PËR SKALPIN E THATË DHE FLOKËT E DOBËTA
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
Për kujdesin e skalpit
18.00€
Shto në shportë
30%
PËR SKALP TË THATË DHE ME ZBOKTH
7.00€
10.00€
Shto në shportë
Shampo kundër-zbokthit
4.00€
Shto në shportë
Total: 5
Të rekomanduara
Për floke me zbokth
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
PËR SKALPIN E THATË DHE FLOKËT E DOBËTA
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
Për kujdesin e skalpit
18.00€
Shto në shportë
30%
PËR SKALP TË THATË DHE ME ZBOKTH
7.00€
10.00€
Shto në shportë
Shampo kundër-zbokthit
4.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave