Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Drops Of Light
Një linjë për të gjitha llojet e lëkurës, linja jonë Drops of Light do të ndihmojë lëkurën të duket më e shëndetshme - asgjë veç shkëlqim diellor këtu. Produktet tona të kujdesit të lëkurës Drops of Light përfshijnë një larës, krem dite, eksfoliues I lëngshëm, serum dhe më shumë. Filloni dhe mbaroni ditën tuaj drejt me larës me shkumë pastruese - një sasi në madhësi sa një bizele shkon shumë. Keni nevojë për një produkt për t'ju ndihmuar të ndriçoni lëkurën tuaj? Eksfoliuesi i lëngshëm i Drops of Light ™ është një burim pastërtie. E fundit, por aspak më e rëndësishmja, Kremi ynë i Ditës Drops of Light është një domosdoshmëri hidratuese e butë, e cila rrëshqet mbi lëkurë, thjesht një krem dite ëndrrash.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Për lëkurë pa jetë
23.20€
29.00€
Shto në shportë
20%
Mbrojtje ndaj Diellit
16.00€ - 25.00€
20.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
BALSAM MBROJTËS PËR BUZËT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Mbrojtje ndaj Diellit
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
12.00€
15.00€
Shto në shportë
Total: 10
Të rekomanduara
20%
Për lëkurë pa jetë
23.20€
29.00€
Shto në shportë
20%
Mbrojtje ndaj Diellit
16.00€ - 25.00€
20.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
BALSAM MBROJTËS PËR BUZËT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Mbrojtje ndaj Diellit
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë pa jetë
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave