Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Coconut
Ne e duam familjen tonë të Kokosit. Kemi një grupp personazhesh luksozisht të butë dhe një numër shenjtorësh aromatikë gjithashtu. Produktet e bukurisë së kokosit, aroma, kujdesi për trupin, kujdesi për flokët dhe më shumë. Adhuruesit e Gjalpit të Trupit mund të gëzohen, Gjalpi i trupit ushqyes me Kokos është një bestseller i butë dhe I mëndafshtë që lë lëkurën të ndihet e butë dhe e hidratuar deri në 48 orë. Për adhuruesit e locioneve,Qumështi i trupit ushqyes me Kokos ka emrin tuaj. E pasur dhe e butë në mënyrë luksoze, me një aromë arre që do t'ju japë lumturi tropikale. Sigurohuni që ta filloni ditën ashtu si duhet me një dush të butë,Kremi ynë i Dushit me Kokos është shoqëruesi perfekt. Çmendu pas kokosit!
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
EKSFOLIUES I FORTE ME SHEQER
5.60€ - 18.00€
7.00€ - 18.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PASTRO DHE ZBUTË LËKURËN
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
BALSAM DUARSH
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
Set Dhuratë Për Përkujdesin e Trupit
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH
30.40€
38.00€
Shto në shportë
20%
VEGAN
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATA
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
Aromë kremoze kokosi
2.00€
2.50€
Shto në shportë
20%
Aromë fiksuese
2.80€
3.50€
Shto në shportë
Total: 12
Të rekomanduara
20%
PER LEKURE SHUME TE THATE
6.40€ - 25.00€
8.00€ - 25.00€
Shto në shportë
20%
EKSFOLIUES I FORTE ME SHEQER
5.60€ - 18.00€
7.00€ - 18.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PASTRO DHE ZBUTË LËKURËN
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
BALSAM DUARSH
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
Set Dhuratë Për Përkujdesin e Trupit
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATA
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Aromë kremoze kokosi
2.00€
2.50€
Shto në shportë
20%
Aromë fiksuese
2.80€
3.50€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave