Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Kamomil
Kur gjithçka që mund të mendoni është të hyni në shtrat, heqja e makeup-it dhe larja e fytyrës mund të duken si një detyrë e përbindëshme. Për fat të mirë, linja jonë e Kamomilit është këtu për t'ju ndihmuar. Për pak luks të vërtetë, provoni gjalpin tonë më të shquar Camomile Sumptuous Cleansing Butter , ai shkrin makijazhin dhe papastërtitë në pak sekonda. Tekstura e tij e butë si mëndafshi e lë lëkurën të ndihet e shëndetshme dhe e freskuar. Tifoz i një syri smokey eye që nuk fshihet? Provoni punëtorët tanë të zellshëm siç janë Camomile Waterproof Eye & Lip Make-Up Remover dhe Camomile Fresh Micellar Cleansing Water për të fshirë makeup-in kokëfortë në fund të ditës. Dhe për shkak se kamomili është i njohur për cilësitë e tij qetësuese, lëkura juaj do t'ju falënderojë!
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
5.60€ - 11.20€
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
I ASHPËR NË GRIMIN E SYVE, I BUTË NË LËKURË
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
26.40€
33.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
SET PËR KUJDESIN E FYTYRËS DHE TRUPIT • VEGAN
19.20€
24.00€
Shto në shportë
Total: 6
Të rekomanduara
20%
E HEQ ME BULESI GRIMIN NË MË PAK 30 SEKONDA
5.60€ - 11.20€
7.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
I ASHPËR NË GRIMIN E SYVE, I BUTË NË LËKURË
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
26.40€
33.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
SET PËR KUJDESIN E FYTYRËS DHE TRUPIT • VEGAN
19.20€
24.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave