Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Arber
Mirësevini në botën tonë Arber të përmbajtjes aromatike. Ne mbulojmë nevojat tuaja për kujdesin e flokëve dhe trupit me linjën tonë Arber. Një përzierje e agrumeve, koriandrit, nenexhikut dhe notave të drurit të sandalit. Eau de Toilett-i ynë Arber është një domosdoshmëri për çantën e palestrës. Eau de Toilett-i ynë do të sigurohet që të dilni me një aromë të freskët dhe të gatshme me vetëm disa spërkatje. Po kërkoni një dyshe për flokë dhe trup? Shkumohuni me Larësin tonë të Flokëve dhe Trupit Arber për një ndjesi super të pastër nga koka te këmbët, për të mos thënë që është lumturi aromatike. Ne nuk mund të ngopemi me gamën tonë Arber, e kuptoni?
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
9.00€
Shto në shportë
Total: 1
Të rekomanduara
9.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave