Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Aloe
Linja jonë me Aloe është vërtet e butë. Të formuluara për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë, produktet tona me Aloe vera përfshijnë kujdesin e lëkurës Aloe vera, gjalpin e trupit dhe maskat e hidratimit - të gjitha ndihmojnë në qetësimin e lëkurës. Hidratuesi juaj i ri me Aloe dhe SPF? Locioni Hidratues Qetësues Aloe SPF15. Duhet të qetësohesh? Provoni Xhel-in tonë me shumë përdorime Aloe, është pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë. Dhe nëse jeni duke kërkuar për një krem dite ëndërrimtar, kremi ynë Qetësues i Ditës me Aloe është i duhuri për ju. Linja jonë e freskët, e qetë dhe e organizuar me Aloe ka diçka për të gjithë.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR LËKURËN E NDJESHME
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E THATË
4.80€
6.00€
Shto në shportë
Total: 9
Të rekomanduara
20%
PËR LËKURËN E NDJESHME
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
Qetëson dhe lehtëson lëkurën e ndjeshme
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË NDJESHME
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të ndjeshme
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E THATË
4.80€
6.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave