Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Krem Duarsh
Duart që punojnë fort kanë nevojë për pak kujdes dhe dashuri. Pavarësisht nëse jeni duke larë enët, duke shfletuar në telefon ose punë të tjera, kur bëhet fjalë për lëkurën tuaj, ne mund t'ju japim një dorë ndihme. Të gjithë e dimë se sa e rëndësishme është të mbash lëkurën të hidratuar, dhe kjo bëhet më e komplikuar në muajt e ftohtë. Linja jonë e hidratuesve të duarve janë këtu për t'ju ndihmuar t'u dhuroni duarve tuaja një përqafim shumë të nevojshëm hidratimin. Nga kremrat e duarve, siç është Mbrojtësi ynë i Duarve me Kërp, te linja jonë e mini kremrave të duarve (e përsosur për tu futur në çantën tuaj të dorës), e kemi mbuluar hidratimin e duarve. Thuajuni lamtumirë duarve të thata.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
24 orë hidratim i thellë
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË THATË
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
PER LEKURE NORMAL
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKUR SENSITIVE
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
Për duart dhe thonjtë
5.60€ - 12.00€
7.00€ - 15.00€
Shto në shportë
-14%
PËR LËKURË TË THATË
8.00€
7.00€
Shto në shportë
20%
PËR GJITHA LLOJET E LËKURËS
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA LLOJËT E LËKURËS
7.20€
9.00€
Shto në shportë
Total: 22
Faqe:
Të rekomanduara
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
24 orë hidratim i thellë
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË THATË
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Për duart dhe thonjtë
5.60€ - 12.00€
7.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
PËR GJITHA LLOJET E LËKURËS
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
6.40€ - 12.00€
8.00€ - 15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
6.40€
8.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave