Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Makeup Vegan
Përqafimi i mënyrës vegane të jetës nuk ka qenë kurrë më i lehtë. Po kërkoni produktet tona më të mira vegane të makeup-it? Ne kemi kaluar një kohë të gjatë duke përsosur formula tona vegane. Mendoni mascara vegane, fondatinta vegane dhe më shumë. Lyejini qerpikët tuaj me Xhelin për Vetullat & Qerpikët, lyeni buzët me Matte Lip Butter dhe jepini faqeve tuaja një blush të bukur rozë me Ngjyrën tonë të faqeve All-In-One. Dhe nëse ju pëlqen të qëndroni perfekt në foto, provoni Instaglow CC Cream SPF20 - një hero me shumë funksione që i përmbush të gjitha kriteret: ndriçon lëkurën, minimizon shfaqjen e poreve, zvogëlon shkëlqimin dhe hidraton lëkurën tuaj.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Vegan
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
PIGMENTE MULTI FUNKSIONALE
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
MBULUES I LEHTË NATYRAL
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR FIJE MË TË PLOTA
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
Bronzer & highlighter shkëlqyes
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Nuk le shenja dhe nuk transferohet
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
I lehtë
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
2 NË 1 - MBRON DHE HIDRATON
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
Për një shkëlqim që thekson nxirrjen
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
Shkëlqim vere me pak xixa
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim vezullues
15.20€ - 16.00€
19.00€ - 20.00€
Shto në shportë
Total: 15
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Vegan
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Bronzer & highlighter shkëlqyes
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Nuk le shenja dhe nuk transferohet
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
I lehtë
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
2 NË 1 - MBRON DHE HIDRATON
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
Për një shkëlqim që thekson nxirrjen
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
Shkëlqim vere me pak xixa
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim vezullues
15.20€ - 16.00€
19.00€ - 20.00€
Shto në shportë
20%
Për një përfundim mat
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Për shumë shkëlqim
6.40€
8.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave