Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Primera
Ose jeni adhurues i primerave, ose nuk jeni. Ju që nuk jeni? Ju kuptojmë. Koha Është e Kufizuar! Dhe është një hap shtesë në rutinën tuaj të makeup-it në mëngjes. Por, ka përfitime të dukshme për lëkurën nga vendosja e një primeri. Primerat si Primeri jonë Instablur ndihmojnë për të mbuluar dhe zbutur pamjen e papërsosmërive, ndërsa mbajnë fondatintën tuaj në vend për më gjatë. Ka më shumë. Merrni si shembull Instaglow CC Cream SPF 20, është pjesërisht CC Cream, primer. Përfitimet? Formula jo komedogjenike me shumë funksione minimizon shfaqjen e poreve, zvogëlon shkëlqimin dhe hidraton lëkurën tuaj. Partneri juaj i përsosur për të përgatitur lëkurën është gati dhe po ju pret.
Filtro
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
MBRON GRIMIN PËR 8 ORË
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
2 NË 1 - MBRON DHE HIDRATON
24.00€
30.00€
Shto në shportë
Total: 2
Të rekomanduara
20%
MBRON GRIMIN PËR 8 ORË
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
2 NË 1 - MBRON DHE HIDRATON
24.00€
30.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave