Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Trendet e këtij sezoni
Nëse doni të provoni një trend makeup-i që keni pikasur, ose nëse thjesht doni të ndryshoni pamjen tuaj, çdo gjë e gjeni këtu. Ne kemi krijuar një edicion të tendencave sezonale me të gjitha produktet e bukurisë që ju duhen për të rikrijuar këto pamje. Nga penelat e syve të lëngshëm për bishtin perfekt (tifozët e penelit cat eye - gëzohuni), te paletat e syve për një ngjyrë ekstra ose provoni një ngjyrë të theksuar për vijën e poshtme të syrit. Mbretëreshat e highlighter-it, kemi diçka edhe për ju. Buzëkuqët mat dhe hidratues dhe ngjyrat që japin mesazh janë të gjitha këtu. Përshëndetje, bukuroshe!
Filtro
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURAVE
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
12 ORË HIDRATIM
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
PIGMENTE MULTI FUNKSIONALE
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
BUZËKUQ RIMBUSHËS - PA PAKETIM
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
NGJYRË MULTI-FUNKSIONALE
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
MASKARË E LEHTË E PËRDITSHME
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
VETËM MBUSHJA - KUTIA NUK PËRFSHIHET
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
MBRON GRIMIN PËR 8 ORË
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
PËRFUNDIM ME SHKËLQIM
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
AROMË E FRESKËT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
Total: 20
Faqe:
Të rekomanduara
20%
12 ORË HIDRATIM
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
PIGMENTE MULTI FUNKSIONALE
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
NGJYRË MULTI-FUNKSIONALE
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
MASKARË E LEHTË E PËRDITSHME
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
MBRON GRIMIN PËR 8 ORË
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
EYELINER I LËNGSHËM
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
VETËM PAKETIMI - BUZËKUQI RIMBUSHES SHITET NDARAS
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
MASKARË PËR VOLUM
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
QËNDRON GJATË
12.00€
15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave