Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Faqet
Një prekje ngjyre në mollëzat e faqeve tuaja mund t'ju japë atë ngritjen e vogël që po kërkoni. Gama jonë e produkteve të makeup-it të faqeve do t'ju japë ngjyrën perfekte. Ne kemi tone bronzi dhe nuanca natyrale blush-i, ose nëse jeni pas një shkëlqimi që bie në sy, ne kemi blush-e me shkëlqim për ju. Dhe nëse jeni duke kërkuar për një hero shumëfunksional që do t'ju japë faqeve dhe buzëve një ngjyrim, provoni Lip and Cheek Stain (nuk mund të gjeni një dyshe më të mirë). Kur bëhet fjalë për pluhurat, mos harroni se aplikimi është gjithçka: sfumoni si një artist me furçën tonë Blusher. Nuk ka faqe kllouni këtu!
Filtro
Finish
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
12 ORË HIDRATIM
14.00€
Shto në shportë
PIGMENTE MULTI FUNKSIONALE
15.00€
Shto në shportë
NGJYRË MULTI-FUNKSIONALE
12.00€
Shto në shportë
Përfundim vezullues
18.00€
Shto në shportë
Total: 4
Të rekomanduara
12 ORË HIDRATIM
14.00€
Shto në shportë
PIGMENTE MULTI FUNKSIONALE
15.00€
Shto në shportë
NGJYRË MULTI-FUNKSIONALE
12.00€
Shto në shportë
Përfundim vezullues
18.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave