Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Coconut Bronze
Shkëlqeni gjatë gjithë vitit me bronzerin e kokosit, linja jonë vegane e bronzimit e pasuruar me kokosin e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Samoa. Heronjtë tanë të vetë-nxirjes janë shumë të lehtë për tu përdorur dhe i japin shkëlqim çdo çehreje (madje edhe shkëlqim pas pushimeve). Lëreni lëkurën tuaj të përthithë Coconut Bronze Gradual Tan Lotion për një pamje të puthur nga dielli. Arrini mollëzat sit ë sapokthyer nga plazhi edhe kur bie shi jashtë me Coconut Bronze Glow Powder. Ose zgjidhni vajin tonë të thatë Coconut Bronze Shimmering Dry Oil për të shtuar shkëlqim delikat në lëkurën tuaj. Me hidratim me ndjesi të freskët dhe një aromë kokosit, Coconut Bronze do ta bëjë lëkurën tuaj të ndjehet sikur është në pushime.
Filtro
Finish
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Nuk le shenja dhe nuk transferohet
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Shkëlqim vere me pak xixa
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Bronzer & highlighter shkëlqyes
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
I lehtë
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim vezullues
15.20€ - 16.00€
19.00€ - 20.00€
Shto në shportë
Total: 5
Të rekomanduara
20%
Nuk le shenja dhe nuk transferohet
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Shkëlqim vere me pak xixa
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Bronzer & highlighter shkëlqyes
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
I lehtë
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim vezullues
15.20€ - 16.00€
19.00€ - 20.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave