Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Makeup-i i buzëve
Asnjëherë mos e nënvlerësoni fuqinë e një buzëkuqi të thjeshtë. Kjo ndjenjë kur e gjeni të preferuarin tuaj të ri është, mjaft e kënaqshme. Produktet tona të makeup-it të buzëve - mendoni buzëkuqët, lapsat e buzëve, shkëlqyesit e buzëve, kujdesin për buzët dhe balsamet e buzëve - janë këtu për t'ju ndihmuar. Provoni një nuancë (ose dy) nga buzëkuqët tanë Color Crush: një ndjenjë hidratuese luksoze e dukshme për buzët. Këshillë e rëndësishme: merreni lehtë dhe përziejeni faqet për të ndriçuar fytyrën tuaj. Në këtë shënim, Ngjyruesi ynë Lip & Cheek është formuluar pikërisht për këtë - produkti ynë i dyfishtë, heroi që mund ta përdorni në buzët dhe faqet tuaja për një shkëlqim të shëndetshëm rozë. Dashamirësit e buzëve mat, jemi kujdesur edhe për ju me Likuidin tonë Matte Lip. Gati për puthje.
Filtro
Scent
Finish
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
22%
PËR BUZËT E THATA
7.00€
9.00€
Shto në shportë
20%
12 ORË HIDRATIM
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
PIGMENTE MULTI FUNKSIONALE
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
BUZËKUQ RIMBUSHËS - PA PAKETIM
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
NGJYRË MULTI-FUNKSIONALE
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PËRFUNDIM ME SHKËLQIM
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Për ngjyrë me impakt të lartë
7.20€ - 8.00€
9.00€ - 10.00€
Shto në shportë
20%
Për një përfundim mat
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
Total: 15
Faqe:
Të rekomanduara
20%
12 ORË HIDRATIM
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
PIGMENTE MULTI FUNKSIONALE
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për ngjyrë me impakt të lartë
7.20€ - 8.00€
9.00€ - 10.00€
Shto në shportë
20%
Për një përfundim mat
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Për shumë shkëlqim
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
7.20€
9.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave