Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Furça dhe Mjete Makeup-i
A është koha që ju të pastroni mjetet tuaja të makeup-it? Ato mund të bëjnë të gjitha ndryshimet kur jeni duke u përpjekur të krijoni pamjen tuaj. Me një furçë për çdo nevojë, nga një furçë fondatinte, furçë blush-i ose furçë sysh, tonat janë bërë me bambu dhe alumin. Fijet e tyre super të buta, të dendura, najloni janë plotësisht pa mizori dhe sigurojnë performancë maksimale. Ne gjithashtu kemi një gamë të madhe të mjeteve të makeup-it, si sfungjerin tone Complexion Blender - Asnjëherë mos kini frikë nga një vijë fondatinte, ose Setting Spray për fiksim anti-zbehje dhe anti-ndotje, dhe kush nuk e do një aksesor? Ne kemi mprehës dhe krehër. Përfitoni maksimalisht nga makeup-i juaj me mjete që me të vërtetë bëjnë punën e tyre.
Filtro
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
Vegan
27.30€
Shto në shportë
25%
11.25€
15.00€
Shto në shportë
25%
3.75€
5.00€
Shto në shportë
25%
13.50€
18.00€
Shto në shportë
5.00€
Shto në shportë
25%
9.00€
12.00€
Shto në shportë
5.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
25%
13.50€
18.00€
Shto në shportë
25%
11.25€
15.00€
Shto në shportë
25%
9.00€
12.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
Total: 17
Faqe:
Të rekomanduara
25%
11.25€
15.00€
Shto në shportë
5.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
25%
13.50€
18.00€
Shto në shportë
25%
11.25€
15.00€
Shto në shportë
25%
9.00€
12.00€
Shto në shportë
25%
13.50€
18.00€
Shto në shportë
12.00€
Shto në shportë
25%
9.00€
12.00€
Shto në shportë
3.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave