Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Syte & Vetullat
Lërini sytë tuaj të flasin me linjën tonë të syve dhe të vetullave. Produkte per sy dhe vetulla nga lapsat e deri tek stiluesit e lengshem te vetullave, me ngjyre apo pa.
Filtro
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Zgjidh ngjyrën
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
MASKARË E LEHTË E PËRDITSHME
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
NGJYRË MULTI-FUNKSIONALE
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
7.60€
9.50€
Shto në shportë
20%
EYELINER I LËNGSHËM
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
PËR FIJE MË TË PLOTA
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
8.80€ - 12.00€
11.00€ - 12.00€
Shto në shportë
20%
përfundim natyral
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
8.00€ - 11.00€
10.00€ - 11.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Për flokë të hollë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
Total: 16
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Përfundim mat
7.60€
9.50€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
8.80€ - 12.00€
11.00€ - 12.00€
Shto në shportë
20%
përfundim natyral
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
8.00€ - 11.00€
10.00€ - 11.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Për flokë të hollë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Përfundim mat
11.20€
14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave