Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Dhurata Përkujdesjeje dhe Spa
Pak përkëdhelje shkon shumë larg. Dhe edicioni ynë i dhuratave për spa dhe përkëdhelje është këtu për t’a shijuar të gjithë njerëzit tuaj të preferuar. Ndihmoni kolegen tuaj të punës që të kthehet dhe të relaksohet me maskën tonë vegane Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask. Për t'i dhënë gjysmës suaj tjetër përvojën më të mirë të banjës në shtëpi, merrni në duart tuaja Spa Of The World ™ Vaj Masazhi me Lavender Francez. Një aromë livando dhe teksturë kadifeje, luksoze, relaksuese, fillesstarët e masazhit nuk kanë pse të shqetësohen. Për më shumë dhurata përkëdhelëse spa, shikoni gamën tonë Spa of the World, të frymëzuar nga praktikat tradicionale të banjës nga vendet e largëta.
Filtro
Scent
Target Area
Product Type
Category Type
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
30.40€
38.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH
36.00€
45.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
28.00€
35.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
36.00€
45.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË E GJUMIT
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
48.00€
60.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
36.00€
45.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
28.00€
35.00€
Shto në shportë
Total: 14
Faqe:
Të rekomanduara
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
30.40€
38.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH
36.00€
45.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
28.00€
35.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
48.00€
60.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
36.00€
45.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
28.00€
35.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave