Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Dhurata për Kujdesin e Lëkurës
Ne kujdesemi për lëkurën dhe mendojmë se dhuratat për kujdesin e lëkurës bëjnë dhurata të shkëlqyera. Edicioni ynë i dhuratave të shpëtimtarëve të lëkurës është këtu për t'ju ndihmuar të gjeni kremin hidratues, pastrues, eksfoliues, serum dhe më shumë për të gjithë njerëzit tuaj të preferuar. Nëse një zog i vogël ju tha që ata e duan gamën tonë Tea Tree, hidhini një sy në një numër kompletesh dhuratash dhe produktesh Tea Tree. Një mik që duket se është zhytur në një maskë fytyre sa herë që bisedoni me video? Gama jonë e maskave të fytyrës është e dukshme. Zotërinj, edhe për ju kemi menduar. Apo ndoshta Kompletin tone të butë me aromë White Musk® për Meshkuj. Dhurata për kujdesin e lëkurës, shënoni!
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
25%
21.00€
28.00€
Shto në shportë
20%
KUJDESI PËR LËKURË
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER TRUPIN
48.00€
60.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E LËKURËS
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË
28.80€
36.00€
Shto në shportë
30%
Set dhurate
28.00€
40.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
36.00€
45.00€
Shto në shportë
20%
56.00€
70.00€
Shto në shportë
Total: 45
Faqe:
Të rekomanduara
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Për duar dhe thonjë të thatë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
27.20€
34.00€
Shto në shportë
20%
27.20€
34.00€
Shto në shportë
20%
Dhuratë Makeup-i
20.80€
26.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë elastike
48.00€
60.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë për kujdesin e lëkurës
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
Vegane
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
Dhuratë rroje për meshkuj
17.60€
22.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave