Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Dhurata Aromatike
Aromat bëjnë dhurata perfekte për të dashurit tuaj. Këshilla jonë kryesore kur dhurojmë një aromë është të mendojmë vërtet për ata që janë dhe më pas ta kombinojmë me një aromë. Pikante? Të ngrohtë? Të freskëta? E embel? Sensuale? Tani e keni këtë në mendje, setet tona të dhuratave të parfumeve janë thjesht dhurata për dikë shoqëror. Kompletet tona më të shitura të aromave White Musk® jemi të sigurt se do t'i gëzojnë ato me aromë gjatë gjithë ditës. Nëse jeni pas një aromë të freskët dhe me lule, provoni gamën tonë esenciale japoneze, ajo është e mbushur me lulet e qershisë japoneze, me nota të manjolës së ëmbël dhe drurit hinoki. Shishet tona të qelqit me ngjyra të pakta të lumturisë aromatike janë dhuratat ideale aromatike.
Filtro
Target Area
Product Type
Category Type
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR LËKURËN E THATË
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER KUPELLA
28.00€
35.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË NORMAL
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
AROMË LULESH
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
30.40€
38.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë aromatik
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E LËKURËS
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Set Dhuratë Për Përkujdesin e Trupit
20.00€
25.00€
Shto në shportë
Total: 63
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Set dhuratë aromatik
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë aromatik
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë aromatik
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë aromatik për meshkuj
10.40€
13.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë aromatik
32.00€
40.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
AROME FLORALE
12.00€
15.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave