Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Dhurata për Trupin dhe Banjën
Kush nuk do pak përkëdhelje? Kjo është arsyeja pse ne kemi krijuar një gamë dhuratash për banjën dhe trupin në të cilat mund të zhyten të dashurit tuaj (ose ju). Lërini të lëshohen me setet tona të dhuratave për banjë, të cilat shfaqin produkte nga disa prej linjave tona të preferuara - Arra e Kokosit dhe Shea për të përmendur disa. Kompletet tona të dhuratave për dush përfshijnë produktet tona më të shitura për banjën dhe kujdesin për trupin nga diapazoni i Qumështit dhe Mjaltit Qetësues të Bajames. Gjeni grupe dhuratash për banjë dhe trup për meshkuj, femra apo edhe mësuesit e preferuar. Lërini të futin këmbët në vaskë, ose pastrojeni ditën me një krem dushi luksoz. Dhe relaksohuni…
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E TRUPIT
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURËN E THATË
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË NORMAL
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
30.40€
38.00€
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË THATË
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER TRUPIN
48.00€
60.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Set Dhuratë Për Përkujdesin e Trupit
20.00€
25.00€
Shto në shportë
Total: 73
Faqe:
Të rekomanduara
20%
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë për kujdesin e trupit
48.00€
60.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë për kujdesin e trupit
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë për kujdesin e trupit
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë për kujdesin e trupit
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë për flokët
18.40€
23.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave