Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Dhurata për Ditëlindje
Pavarësisht nëse është një festë e madhe për ditëlindje, apo një çështje jo-unë-nuk jam-një-vjeçar, ne kemi krijuar një sërë dhuratash për ditëlindje për të festuar të dashurit tuaj. Nëse jeni në kërkim të kompleteve të kujdesit për lëkurën, gjërat e domosdoshme të makeup-iz, ose ndoshta gjërat e mira të banjës dhe trupit janë më shumë gjëja e tyre e preferuar, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar. Të freskëta nga idetë e dhuratave për ditëlindje? Këtu janë disa nga setet tona të preferuara dhe setet e dhuratave për ditëlindje për fillestarët. Kokosi ynë i butë ose kujdesi për trupin me Gjalp Shea janë një ide. Për dhuratat e kujdesit për flokët, shikoni në linjat tona të Bananes dhe Luleshtrydhe për t'i trajtuar ato me disa tufa me pamje të shkëlqyeshme. Një dhuratë e sigurt për ditëlindjen, me të vërtetë.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E TRUPIT
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
AROMË LULESH
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË THATË
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Set Dhuratë Për Përkujdesin e Trupit
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
32.00€
40.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË
28.80€
36.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
36.00€
45.00€
Shto në shportë
Total: 61
Faqe:
Të rekomanduara
20%
PËR LËKURË TË THATË
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
AROME FLORALE
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
17.60€
22.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave