Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Dhurata për Femra
Për një mik që është gjithnjë i zhytur në një maskë fytyre në bisedë video, motrën tuaj e cila thjesht nuk mund të ketë shumë furça makeup-i, ose shoqen tuaj të punës që ka nevojë për pak kujdes më tepër, ne kemi kuruar një përzgjedhje dhuratash. Të gjithë e vlerësojmë pak përkëdhelje herë pas here. Gama jonë përfshin grupe dhuratash për kujdesin për trupin, dhurata aromatike dhe komplete të tjera dhuratash të përkryera për përkëdheljen për femra. Për të gjitha gratë e veçanta në jetën tuaj, dhuroni pak dashuri.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E TRUPIT
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË PËR KUJDESIN E TRUPIT
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
AROMË LULESH
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
KUJDESI PËR LËKURË
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER TRUPIN
48.00€
60.00€
Shto në shportë
20%
Set Dhuratë Për Përkujdesin e Trupit
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
28.00€
35.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
32.00€
40.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË
28.80€
36.00€
Shto në shportë
Total: 86
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Për duar dhe thonjë të thatë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR FLOKËT
18.40€
23.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
27.20€
34.00€
Shto në shportë
20%
Dhuratë Makeup-i
20.80€
26.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë elastike
48.00€
60.00€
Shto në shportë
20%
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Vegane
40.00€
50.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave