Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Dhurata mbi 25€
Kush është mbreti apo mbretëresha e botës tuaj? Dhe nëse jeni ju, atëherë edhe më shumë arsye për t'u zënë me dhuratat tona mjaft të shkëlqyera mbi 25 Euro. Ne kemi zgjedhur me kujdes dhuratat më të pajtueshme të kujdesit të lëkurës për t'ju dhënë ju - ose dikujt që vlerësoni shumë një përvojë të dashur për lëkurën, ngrohjen e zemrës dhe ngritjen e shpirtit. Ju do të gjeni vajra të qetë dhe me aromë të shijshme, scrub-e, maska, pastrues, hidratues dhe gjithçka që mendja dhe trupi juaj ka nevojë për t'u ndjerë të ushqyer. Ose zbuloni rutinat e kujdesit për lëkurën që të gjithë do të ndjehen me sy të ndritshëm dhe të gatshëm për të marrë botën me buzëqeshjen dhe këmbën e tyre më të mirë përpara.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
SET DHURATE PER KUPELLA
28.00€
35.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
30.40€
38.00€
Shto në shportë
25%
21.00€
28.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER TRUPIN
48.00€
60.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E LËKURËS
22.40€
28.00€
Shto në shportë
20%
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
28.00€
35.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
32.00€
40.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATË
28.80€
36.00€
Shto në shportë
30%
Set dhurate
28.00€
40.00€
Shto në shportë
30%
SET DHURATE
21.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
36.00€
45.00€
Shto në shportë
Total: 59
Faqe:
Të rekomanduara
25%
21.00€
28.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR LARGIMIN E MAKEUP-IT
27.20€
34.00€
Shto në shportë
20%
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
Dhuratë Makeup-i
20.80€
26.00€
Shto në shportë
20%
23.20€
29.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë elastike
48.00€
60.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
Vegane
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë ultra të thatë
24.00€
30.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave