Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Dhurata 15€-25€
Lista gati - ju e dini kë doni të mbuloni me dhurata dhe e dini që dëshironi dhurata midis 15 dhe 25 Euro. Mos kërko më tej, ne jemi këtu për të lidhur pikat dhuratat për kujdesin e trupit dhe lëkurës në nivelin tuaj të çmimeve. Tik-tak, tik-tak. Bëni të ndiejnë të gjitha ndjesitë e Kleopatrës, të mbushura me scrub pastrues me aroma të pasura dhe qiellore. Ose i lini në luksin e një xheli dushi të gatshëm për esfolijim. Mos harroni, edhe ai/ajo për të cilin/cilën është e vështirë për të blini do të këndojë lavdërime për ju kur t'a prezantoni me ndjesinë VIP që japin ikonat tona Gjalpërat e Trupit. Festoni një perëndi ose perëndeshë të përditshme dhe blini dhurata tani nga 15€ deri në 25€.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
SET DHURATË PËR KUJDESIN E LËKURËS
20.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATE
10.00€
20.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATE
11.00€
22.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
AROMË LULESH
20.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATE
9.00€
18.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË MË TË BUTË DHE MË TË SHËNDETSHME
20.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATË E GJUMIT
10.00€
20.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATË PËR MENDJEN DHE TRUPIN
10.00€
20.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATË PËR MENDJEN DHE TRUPIN
10.00€
20.00€
Shto në shportë
Total: 12
Të rekomanduara
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
18.00€
Shto në shportë
SET DHURATË PËR KUJDESIN E LËKURËS
20.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATE
10.00€
20.00€
Shto në shportë
19.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATE
11.00€
22.00€
Shto në shportë
15.00€
Shto në shportë
AROMË LULESH
20.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATE
9.00€
18.00€
Shto në shportë
PËR LËKURË MË TË BUTË DHE MË TË SHËNDETSHME
20.00€
Shto në shportë
50%
SET DHURATË PËR MENDJEN DHE TRUPIN
10.00€
20.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave