Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Dhurata nën 15€
Pra, ju jeni duke kërkuar diçka të veçantë, qetësuese dhe aromatike sensuale - pa shpenzuar shumë? Idetë e dhuratave nën 15 Euro janë zgjidhja e duhur. Në fakt, ne kemi mbledhur dhuratat tona më të mira nën 15 Euro. E përsosur për dikë që ju vlerësoni, për të thënë 'faleminderit' ose ndoshta nuk keni asnjë arsye tjetër përveç "vetëm sepse" - ne kemi të gjitha ato që mendja, trupi, fytyra dhe shpirti i tyre natyrisht i dashur mund të dëshironin me çmime engjëllore. Nga kompletet e dhuratave për kujdesin e duarve, deri tek produktet e banjës me fruta dhe arra, kushdo që do të marrë këtë paketë të formuar në mënyrë perfekte do të ketë erë aq të ëmbël sa edhe mirënjohëse.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E TRUPIT
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË NORMAL
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË THATË
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR KUJDESIN E DORËS
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për duar dhe thonjë të thatë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË SHUMË TË THATË
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
Total: 24
Faqe:
Të rekomanduara
20%
PËR LËKURË TË THATË
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për duar dhe thonjë të thatë
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave