Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Ide Dhuratash
Ja një pyetje serioze - a jeni ende duke djersitur për dhuratën e përsosur për njeriun tuaj të preferuar? Mos u frikësoni - asgjë nuk thotë 'Unë mendoj se ti je plotësisht më i/e miri/a' si dhuratat tona të frymëzuara nga natyra, të dashura për trupin e tij dhe të saj. Zona jonë e dhuratave ka gjithçka, nga falenderimet e vogla dhe dhuratat minimale për një "nder" të shpejtë, ose dhurata premium mbi 25 EUR, kur vërtet doni t'i përkëdhelni ata me diçka të veçantë. Atëherë, çfarë do i bënte të lumtur? Të mbyllnin derën e banjës dhe të zhyteshin në kompletet tona përkëdhelëse super-speciale, apo ndoshta një dhuratë aromatike e zbukuruar? Shikoni dhuratat tona të banjës dhe trupit për pak rehati në lëkurë ose gjeni dhurata pak për shije të ndërlikuara me gamën tonë të makeup-it, kujdesit të lëkurës dhe aksesorëve, të preferuara nga të gjithë.
Filtro
Kategoria
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
12.80€
16.00€
Shto në shportë
30%
SET DHURATE
14.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
2.40€
3.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë aromatik
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
25%
21.00€
28.00€
Shto në shportë
20%
PËR LËKURË TË THATË
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
KUJDESI PËR LËKURË
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Set Dhuratë Për Përkujdesin e Trupit
20.00€
25.00€
Shto në shportë
Total: 155
Të rekomanduara
20%
2.40€
3.00€
Shto në shportë
20%
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
12.80€
16.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Set dhuratë për Krishtlindje
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
2.40€
3.00€
Shto në shportë
20%
2.40€
3.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave