Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Aroma Shtëpie
Kënaquni në një moment të kujdesit për veten dhe mbushni shtëpinë tuaj me aroma të bukura të frymëzuara nga natyra. Zbuloni gamën tonë të produkteve të parfumeve Wellness Home, duke përfshirë qirinj aromatikë, shpërndarës aromash dhe përzierje djegëse vaji. Të krijuara me vajra esencialë 100% natyralë, ato do t'ju ndihmojnë të relaksoheni, rinovoni ose ri-energjizoheni.
Filtro
Scent
Product Type
Category Type
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Aromë energjike
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
Aromë lulesh
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Aromë frutash
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Aromë e gjelbër
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
Aromë e freskët
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
AROM RELAKSUESE
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
Aromë energjike
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
AROMË RELAKSUESE
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
VEGAN
20.00€
25.00€
Shto në shportë
Total: 14
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Aromë energjike
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
Aromë lulesh
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Aromë frutash
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Aromë e gjelbër
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
Aromë e freskët
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
AROM RELAKSUESE
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
Aromë energjike
20.00€
25.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave