Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Aroma për Meshkuj
Si të gjesh aromën e duhur për një mashkull? Pavarësisht se çfarë lloj djali është, ne kemi një aromë për meshkuj, me të cilën hunda e tij nuk do të ngopet. Gama jonë e parfumeve për meshkuj përfshin një aromë për të, nga familja jonë ikonike White Musk®: White Musk® For Men. E njëjta aromë e lehtë, por e pasuruar me aromë të livandos, barbarozës, myshkut dhe drurit të sandalit. Për diçka me më shumë aromë agrumesh, provoni aromat tona Arber ose Kistna. Nëse një aromë e ngrohtë dhe pikante është më shumë gjëja e tij e preferuar, provoni Activist Eau De Toilette.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
AROMË PORTOKALLI
33.60€
42.00€
Shto në shportë
20%
AROMA E YLANG YLANG
33.60€
42.00€
Shto në shportë
20%
AROMA E TRËNDAFILIT
33.60€
42.00€
Shto në shportë
20%
AROMË DRURI
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
AROMë E AGRUMEVE
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
AROMA E IRISIT
33.60€
42.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH
24.00€
30.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
EAU DE PARFUM
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
ARROMË E LEHTË LULE FRUTASH
33.60€
42.00€
Shto në shportë
20%
AROME ORIENTALE
16.00€
20.00€
Shto në shportë
Total: 21
Faqe:
Të rekomanduara
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
AROMË PORTOKALLI
33.60€
42.00€
Shto në shportë
20%
AROMA E YLANG YLANG
33.60€
42.00€
Shto në shportë
20%
AROMA E TRËNDAFILIT
33.60€
42.00€
Shto në shportë
20%
AROMË DRURI
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
AROMë E AGRUMEVE
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
AROMA E IRISIT
33.60€
42.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
AROME ORIENTALE
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
AROMË ARGUME
24.00€
30.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave