Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Aroma për Femra
Ashtu si gjetja e nuancës së duhur të fondatintës, edhe zgjedhja e një arome mund të jetë një punë e ndërlikuar. Nëse jeni duke kërkuar një aromë femërore për një person të veçantë në jetën tuaj, kjo gjë mund të jetë vështirë. Në gamën tonë të parfumeve për femra, ju mund të gjeni aromën e duhur për këdo. Nëse kërkoni një aromë lulesh, shkoni te Misti ynë White Musk® ose tek Japanese Cherry Blossom. Shishet prej qelqi me stil të bukur, retro, janë gjithmonë një ide e mirë. Dhe Eau de Parfum-i ynë ikonik White Musk® është një aromë me pëlqyeshmëri të garantuar. E nese e doni për dhuratë, pavarësisht stilit të saj, aromën e saj të re do ta gjeni këtu.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
AROME FRESH & FLORALE
14.40€ - 26.00€
18.00€ - 26.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
DHURATA E KUJDESIT PËR TRUPIN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
AROME FLORALE
19.20€
24.00€
Shto në shportë
20%
AROME FRUTASH
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
E RE!
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
36.00€
45.00€
Shto në shportë
20%
36.00€
45.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT
36.00€
45.00€
Shto në shportë
20%
AROMË PORTOKALLI
31.20€
39.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE
16.00€
20.00€
Shto në shportë
Total: 62
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Vegan
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
AROME FLORALE
19.20€
24.00€
Shto në shportë
20%
PER FLOKET DHE TRUPIN
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
PARFUM I NGURTE
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
17.60€
22.00€
Shto në shportë
20%
12.00€ - 28.00€
15.00€ - 28.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
40.00€
50.00€
Shto në shportë
20%
AROMË LULESH
9.60€
12.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave