Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Miste Trupi
Çfarë është misti i trupit? Ta themi thjesht, mistet e trupit janë një aromë e lehtë dhe e butë për trupin. Mendoni për to si një version i thjeshtuar në teksturë i një Eau de Parfum ose Eau de Toilette. Lajmi i mirë? Ne kemi krijuar një përzgjedhje të misteve tona më të mira për trupin në të gjitha variantet tuaja të preferuara: Moringa, Mango dhe White Musk®. Duke mos harruar Mistin tonë me Kokos për Trupin - një spërkatës aromatik, freskues për trupin, që është i mbushur me kokos të freskët, ose ndryshe gjëja tjetër më e mirë pas të qënit në një ishull tropikal. Mbështilleni veten në një aromë lumturie me mistet tona.
Filtro
Scent
Target Area
Product Type
Category Type
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
MIST TRUPI
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
AROMË E ËMBËL FRUTASH
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
AROMA E ARRAVE
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Aromë frutash
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
AROME FRUTASH
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
AROMË DRURI
12.00€
15.00€
Shto në shportë
Total: 24
Faqe:
Të rekomanduara
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
AROMË E ËMBËL FRUTASH
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
AROMA E ARRAVE
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Aromë frutash
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Aromë agrumesh
10.40€
13.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave