Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Eau De Parfum
Çfarë është saktësisht një Eau de Parfum? Është një parfum me një përqendrim pak më të lartë të vajrave esencialë. Është një aromë e butë, e përqendruar, me të cilën nuk mund të ngopemi dot. Gama jonë e Eaux de Parfum përfshin aroma nga gama jonë e preferuar: White Musk®. Provoni Eau de Parfum White Musk® - është një aromë e lehtë, sensuale, me lule dhe që zgjat. Sigurohuni që ta futni në çantën tuaj për riaplikime gjatë gjithë ditës. Blini shishet tona të vogla dhe praktike.
Filtro
Scent
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
E RE!
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
AROMË PORTOKALLI
31.20€
39.00€
Shto në shportë
20%
Aromë Orientale
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
AROMA E TRËNDAFILIT
31.20€
39.00€
Shto në shportë
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
EAU DE PARFUM
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Oriental scent
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
AROMA E IRISIT
31.20€
39.00€
Shto në shportë
20%
EAU DE PARFUM
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
AROMA E YLANG YLANG
31.20€
39.00€
Shto në shportë
Total: 11
Të rekomanduara
20%
E RE!
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
AROMË PORTOKALLI
31.20€
39.00€
Shto në shportë
20%
Aromë Orientale
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
AROMA E TRËNDAFILIT
31.20€
39.00€
Shto në shportë
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
Oriental scent
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
AROMA E IRISIT
31.20€
39.00€
Shto në shportë
20%
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
EAU DE PARFUM
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
AROMA E YLANG YLANG
31.20€
39.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave