Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Blini Aroma
Nga pesë shqisat, nuhatja është ajo më e njohura për kthimin e kujtimeve në sipërfaqe. Ashtu si ato kujtime nostalgjike të ditëve të mjegullta të verës, aroma juaj është diçka shumë personale që mund të ndryshojë plotësisht mënyrën se si ndiheni për veten tuaj. Aroma jonë për femra përfshin White Musk, myshkun origjinal dhe shumë të dashur Cruelty-Free që lë një aromë lulesh në lëkurën tuaj. Gjendet si një eau de toilette, mist aromatik, deodorant etj (përfshirë aromën tonë White Musk® për meshkuj). Tashmë që aroma juaj personale u gjend, është koha që edhe shtëpia juaj të ketë një aromë të ëmbël. Koleksioni ynë i aromave për shtëpinë përfshin difuzor kallami dhe vajra aromatikë për t'u përdorur me Soapstone Oil Burner. Zgjidhni midis aromave si Salted Caramel & Vanilla, ose jepini shtëpisë tuaj aromën e freskët, jeshile të Basil & Thyme.
Filtro
Kategoria
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
AROME FRESH & FLORALE
14.40€ - 26.00€
18.00€ - 26.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
AROMË LULESH
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
19.20€
24.00€
Shto në shportë
20%
AROME FRUTASH
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
E RE!
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
DHURATE PER KRISHTLINDJE
36.00€
45.00€
Shto në shportë
20%
36.00€
45.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATE PER TRUPIN
32.00€
40.00€
Shto në shportë
20%
AROMË DRURI
23.20€
29.00€
Shto në shportë
Total: 100
Të rekomanduara
20%
19.20€
24.00€
Shto në shportë
20%
Aromë Orientale
20.00€
25.00€
Shto në shportë
20%
Aromë frutash
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
12.00€ - 28.00€
15.00€ - 28.00€
Shto në shportë
20%
Aromë agrumesh
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Aromë e freskët
16.00€
20.00€
Shto në shportë
20%
Aromë frutash
9.60€
12.00€
Shto në shportë
20%
Aromë ikonike White Musk
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
AROMË LULESH
9.60€
12.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave