Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Kujdesi i Flokëve Vegan
Jeni bërë vegan (ne ju përshëndesim!), Dhe tani jeni duke kërkuar për produkte vegane për flokët. Mos shiko më tej. Çlironi flokët tuaj me linjën tonë vegane të kujdesit për flokët. Shampo, balsam, maska për flokë, serume vegane, në thelb, ne kemi gjithçka për të përmbushur nevojat tuaja vegane për kujdesin e flokëve. Maska jonë Banana Truly Nourishing për flokët? Po, është miqësore për veganët dhe e formuluar për t’i lënë flokët tuaj të ndjehen të ushqyera me një lëvizje të shkëlqyeshme të flokëve. Sa i përket vajit tonë të kokosit Coconut Oil Brilliantly Nourishing Pre-Shampoo Hair Oil, po, po, është edhe një formulë e shkëlqyer vegane. Këshilla kryesore: ne sugjerojmë ta përdorni atë si një maskë brenda natës, thjesht lajeni në mëngjes.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Për floke me zbokth
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA KAÇURRELAT
13.60€
17.00€
Shto në shportë
20%
PËR SKALPIN E THATË DHE FLOKËT E DOBËTA
3.20€ - 14.00€
4.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATË
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PËR TË GJITHA KACURRELAT
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRURA PËR TU DËMTUAR
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
18.40€
23.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
KUJDESI PËR FLOKË DHE LËKURËN E KOKËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER
8.00€
10.00€
Shto në shportë
Total: 15
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Për floke me zbokth
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PËR SKALPIN E THATË DHE FLOKËT E DOBËTA
3.20€ - 14.00€
4.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATË
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRURA PËR TU DËMTUAR
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
18.40€
23.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
NEW
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave