Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Flokë me Tendencë për Elektrizim
Frizz. Të gjithë jemi të prirur për elektrizim, pavarësisht nga lloji i flokëve. Ndërsa pak frizz mund të jenë një plus, duke i dhënë trup, strukturë dhe personalitet flokëve tuaj, ka disa raste kur doni të mbani nën kontroll. Nga flokët e hollë te flokët kaçurrelë, koleksioni ynë i produkteve të flokëve të elektrizuar është këtu për t'ju ndihmuar të zbutni flokët tuaja. Pasuruar me pure organike të bananes nga Ekuadori, Shampoja dhe Balsami ynë Banana Truly Nourishing, i ndjekur nga Maska jonë e Flokëve me Truly Nourishing, do të ndihmojë në ushqimin e flokëve me mirësinë e bananes do të zbutin elektrizimin kokëfortë. Nëse jeni adhurues të produkteve me vaj kokosi, provoni Vajin e Kokosit Vajin e Kokosit Brilliantly Nourishing Pre-Shampoo Hair Oil. Lamtumirë, elektrizim bezdisës!
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
Total: 2
Të rekomanduara
20%
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
7.20€
9.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave