Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Skalp & Flokë të Thata
Le të flasim për flokë të thatë - të drejtë ose kaçurrelë, të trashë ose të hollë, mund të ndikojë në çdo lloj flokësh. Ju prezantojmë linjën tonë të shampove për flokët, balsameve dhe produktet e kujdesit për flokët të formuluara me flokët dhe skalpin e thatë në mendje. Mendoni për shampon për flokë të thatë, balsamet hidratuese dhe maska ushqyese. Shtoni maskën tonë Banana Truly Nourishing për flokët në rutinën tuaj për t’i ndihmuar flokët tuaj të ndjehen të ushqyer nga rrënja në majë. Shikoni Vajin tonë të Kokosit Brilliantly Nourishing Pre-Shampoo Oil për një dozë shtesë kujdesi. Skalp i thatë? Provoni shampon dhe balsamin tonë anti-zbokth me Xhenxhefil. Më në fund, Serumi me Ginger i Skalpit është bileta juaj e artë për flokët me shkëlqim.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të prirur për t'u thyer
3.20€ - 12.80€
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
PËR SKALPIN E THATË DHE FLOKËT E DOBËTA
3.20€ - 12.80€
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
IDEALE PËR LËKURËN DHE FLOKËT E THATA DHE TË NDJESHME
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
Për kujdesin e skalpit
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
KUJDESI PËR FLOKË DHE LËKURËN E KOKËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR SKALP TË THATË DHE ME ZBOKTH
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
26.40€
33.00€
Shto në shportë
Total: 7
Të rekomanduara
20%
E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të prirur për t'u thyer
3.20€ - 12.80€
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
PËR SKALPIN E THATË DHE FLOKËT E DOBËTA
3.20€ - 12.80€
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
20%
IDEALE PËR LËKURËN DHE FLOKËT E THATA DHE TË NDJESHME
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
Për kujdesin e skalpit
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
KUJDESI PËR FLOKË DHE LËKURËN E KOKËS
14.40€
18.00€
Shto në shportë
20%
PËR SKALP TË THATË DHE ME ZBOKTH
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË
26.40€
33.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave