Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Flokë me Tendencë për Dëmtim
Ka një numër arsyesh pse flokët tanë mund të duken të thatë, të lodhur dhe të dëmtuar. Le ta pranojmë, të gjithë ua kemi bërë flokëve tona: kemi përdorur pjaster pa mbrojtje nga nxehtësia, larje të tepërta ose i kemi shmangur prerjet e prapambetura. Ju prezantojmë gamën tonë të shampove për flokët, balsamin dhe produktet e kujdesit për flokët të formuluara me flokët e dëmtuar në mendje. Ne kemi shampo për të ndihmuar dëmtimin e flokëve dhe balsame për të ndihmuar në riparimin e flokëve dhe në shfaqjen e majave të ndara. Një maskë ushqyese për flokët dy herë në javë ndihmon në parandalimin e dëmtimit të flokëve gjithashtu. Provoni maskën tonë të flokëve me gjalpë rigjeneruese Shea me shampon dhe balsamin tonë me gjalp Shea. Ose provoni Vajin tonë të Kokosit Brilliantly Nourishing Pre-Shampoo Oil për një dozë shtesë të kujdesit.
Filtro
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
30%
E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të prirur për t'u thyer
2.80€ - 11.20€
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
15.00€
Shto në shportë
E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER
10.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRURA PËR TU DËMTUAR
18.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATA
18.00€
Shto në shportë
9.00€
Shto në shportë
30%
PËR FLOKË ME TENDENC PËR DËMTIM
7.00€
10.00€
Shto në shportë
SET DHURATE PËR KUJDESIN E FLOKËVE
35.00€
Shto në shportë
30%
PËR FLOKË SHUMË TË THATA
7.00€
10.00€
Shto në shportë
Total: 9
Të rekomanduara
30%
E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të prirur për t'u thyer
2.80€ - 11.20€
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E FLOKUT
15.00€
Shto në shportë
E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER
10.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRURA PËR TU DËMTUAR
18.00€
Shto në shportë
PËR FLOKË TË THATA
18.00€
Shto në shportë
9.00€
Shto në shportë
30%
PËR FLOKË ME TENDENC PËR DËMTIM
7.00€
10.00€
Shto në shportë
SET DHURATE PËR KUJDESIN E FLOKËVE
35.00€
Shto në shportë
30%
PËR FLOKË SHUMË TË THATA
7.00€
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave