Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Stilimi i Flokëve
Ndërsa të gjithë dëshirojmë që çdo ditë të jetë një ditë e mirë për flokët, nuk mund të bekohemi 24/7. Për fat të mirë, produktet tona të stilimit të flokëve janë formuluar për t'ju ndihmuar. Shikoni nëpër produktet tona të stilimit të flokëve për gjithçka, nga shampot e frymëzuara nga natyra te balsamet ushqyese. Flokë të ngatërruara dhe të pabindura? Përdorni një maskë flokësh një herë në javë për të ndihmuar në shkëlqimin e qëndrueshëm, Maska jonë e flokëve Banana Truly Nourishing Hair do të bëjë hilen. Dhe për ato ditë kur flokët tuaj janë me të vërtetë të etur? Provoni Serumin tonë Grapeseed Glossing dhe Coconut Oil Hair Shine - që të dyja janë formuluar për t'ju ndihmuar të ushqeni flokët tuaja për flokë mëndafshi dhe më të lumtura. Hidhini flokët pas për pamje të shëndetshme.
Filtro
Scent
Target Area
Product Type
Category Type
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
PËR TË GJITHA KAÇURRELAT
16.00€
Shto në shportë
Mist flokësh rifreskues
14.00€
Shto në shportë
PER TE GJITHA LLOJET E FLOKEVE
15.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
Total: 4
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA KAÇURRELAT
16.00€
Shto në shportë
Mist flokësh rifreskues
14.00€
Shto në shportë
PER TE GJITHA LLOJET E FLOKEVE
15.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave