Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Furça dhe Krëhëra Flokësh
Filtro
Target Area
Product Type
Category Type
Zgjidh madhësinë
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
7.60€
9.50€
Shto në shportë
20%
7.60€
9.50€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për flokë të trashë
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e flokëve
5.60€
7.00€
Shto në shportë
Total: 5
Të rekomanduara
20%
7.60€
9.50€
Shto në shportë
20%
7.60€
9.50€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për flokë të trashë
6.40€
8.00€
Shto në shportë
20%
Për të gjitha llojet e flokëve
5.60€
7.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave