Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Balsam
Dita e larjes së flokëve nganjëherë mund të ndjehet si ajo gjë në listën tonë të gjërave që kemi shtyrë. Po sikur t'ju ofrojmë një përvojë ushqyese të butë, me aromë të shkëlqyeshme, për të përmirësuar flokët me shkëlqim? Ju prezantojmë linjën tonë të balsameve luksozë të flokëve për çdo lloj flokësh. Trajtojini flokët tuaj me një ushqim të pasur me balsamin tonë ikonik me Banane (është një nga balsamet më të mirë për flokët që ngatërrohen). Nëse jeni në kërkim të një balsami të thellë dhe rigjenerues, provoni Balsamin tonë Shea Butter Richly Replenishing - është i pasuruar me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana, formula ndihmon flokët tuaja të ndjehen më të shëndetshme dhe të ushqehen mjaftueshëm. Përshëndetje, flokë me shkëlqim!
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
PËR TË GJITHA KAÇURRELAT
16.00€
Shto në shportë
NEW
10.00€
Shto në shportë
PËR SKALPIN E THATË DHE FLOKËT E DOBËTA
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
18.00€
Shto në shportë
E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER
10.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
Për flokë normale në të thatë
3.50€ - 10.00€
Shto në shportë
Total: 8
Të rekomanduara
PËR TË GJITHA KAÇURRELAT
16.00€
Shto në shportë
NEW
10.00€
Shto në shportë
PËR SKALPIN E THATË DHE FLOKËT E DOBËTA
4.00€ - 16.00€
Shto në shportë
18.00€
Shto në shportë
E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER
10.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
10.00€
Shto në shportë
Për flokë normale në të thatë
3.50€ - 10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave