Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Shampo
Ne e vlerësojmë që gjetja e shampos së duhur, atë për një ditë të mirë flokësh, çdo ditë. Ashtu si lëkura, të gjithë kanë një lloj të ndryshëm të flokëve. Rutina juaj e kujdesit për flokët duhet të jetë e përshtatshme për llojin tuaj të flokëve. Po aq mirë, linja jonë e shampove të flokëve përmbush një numër të kërkesave tuaja. Flokët duken pak të lodhura? Provoni shampon tonë Strawberry Clearly Glossing Shampoo. Po kërkoni një shampo për flokë të thatë? Shtoni Shampon tonë Banana Truly Nourishing në rutinën e larjes së flokëve. E fundit, por aspak më e rëndësishmja, formula e shampos tonë kundër skalpit të thatë me Xhenxhefil ju lë ndjesinë e qetësimit.
Filtro
Scent
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Free From
Vegan
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
Për floke me zbokth
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
11.20€
14.00€
Shto në shportë
20%
AROMË E FRESKËT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATË
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të prirur për t'u thyer
3.20€ - 14.00€
4.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR FLOKËT
18.40€
23.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
18.40€
23.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS
0.00€
Shto në shportë
56%
Për flokë normale në të thatë
1.75€ - 14.00€
4.00€ - 14.00€
Shto në shportë
30%
PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS DHE TË FLOKËVE
10.50€
15.00€
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATA
8.80€
11.00€
Shto në shportë
Total: 13
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Për floke me zbokth
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
AROMË E FRESKËT
7.20€
9.00€
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATË
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të prirur për t'u thyer
3.20€ - 14.00€
4.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
SET DHURATASH PËR FLOKËT
18.40€
23.00€
Shto në shportë
20%
Vegan
18.40€
23.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
56%
Për flokë normale në të thatë
1.75€ - 14.00€
4.00€ - 14.00€
Shto në shportë
20%
PËR FLOKË TË THATA
8.80€
11.00€
Shto në shportë
20%
NEW
8.00€ - 14.00€
10.00€ - 14.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2023 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave