Posta FALAS për porositë mbi 19.99 EUR
Aksesorë
Mjetet e bukurisë janë arma juaj e fshehtë në përpjekjen tuaj për përsosjen e fytyrës. Jepini lëkurës tuaj pak dashuri dhe ndërroni rutinën tuaj aktuale të bukurisë me gamën tonë të mjeteve dhe aksesorëve të fytyrës. Ato janë perfekte për kur lëkura juaj ka nevojë për pak nxitje shtesë ose është koha për të arritur gjendjen tuaj më të mirë. Drejtojuni pastruesve të fytyrës dhe rroller-ve, pastaj freskoni rutinën tuaj me një pastrues të pikave të zeza, material pambuku organik për të gjitha qëllimet, pëlhura shumë të buta nape dhe shumë më tepër. Bëhuni gati për të pastruar, fërkuar, shkulur, masazhuar dhe pastruar rrugën tuaj për një lëkurë më të butë, më të pastër dhe me pamje të shëndetshme. Hej bukuroshe.
Filtro
Concern
Target Area
Product Type
Category Type
Zgjidh madhësinë
Linja
Çmimi
-
Vlerësimi
Sipas relevancës
Sipas relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Më të vlerësuarat
Më të shiturat
Më të shikuarat
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
TE RIPERDORUESHME
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Shumë i butë
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
Total: 13
Faqe:
Të rekomanduara
20%
Për lëkurë më të butë
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
20%
Shumë i butë
12.00€
15.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë të thatë
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
5.60€
7.00€
Shto në shportë
20%
4.00€
5.00€
Shto në shportë
20%
Për lëkurë më të butë
15.20€
19.00€
Shto në shportë
20%
4.80€
6.00€
Shto në shportë
20%
8.00€
10.00€
Shto në shportë
Ju duhet ndihmë?
Live chat
E hënë – E dielë
10 AM – 10 PM
Rreth nesh
Rreth nesh
Karriera
Falemnderit. Jeni abonuar me sukses!
© 2024 The Body Shop International Limited
® A Registered Trademark of The Body Shop International Limited
™ A Trademark of The Body Shop International Limited All Rights Reserved.
The Body Shop Franchise Owned and Operated Under License by Axiom Shpk
Produkti u shtua në shportë
Ka ndodhur një gabim. Ju lutem provoni prap!
Produkti u shtua në Listën e Dëshirave